Hakkımda

Kimdir

1993 yılında Adana’da doğmuş 9 çocuklu bir ailenin en küçük ferdidir. İncirlik gibi kozmotopit bir ilçede gözlerini açsa da kısa süre sonra Sarıkamış’a uzman çavuş olan abisinin yanına gitmiştir. Burada bir iki yıl kadar kalan Göncü Musa Sarıkamış’ın maskotu haline gelmiş ve eğlenceli zamanlar yaşamış aynı zamanda da yaşatmıştır.

Eğitim Hayatı

Pozantı Pansiyonlu İlköğretim Okulu’nda eğitim hayatına başlamıştır. 2.sınıfta bazı sebeplerden dolayı merkeze gelmek zorunda kalıp burada Meryem Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu’na kayıt olmuş ve burada da ilköğretimini tamamlamıştır. Ceyhan Sağlık Meslek Lisesi’nde Diş Protez Teknisyenliği bölümünü kazanmış ve buradan üstün başarılarla mezun olmuştur. Hayali olan Mekatronik Mühendisliği için bir kaç üniversitenin kapısını çalsa da “-Senin gibiler şimdi para etmez. Albet, Edison zamanında yaşasaydın bu mucitliklerin değerli olurdu.” yanıtlarını almış ve tam parayı denkleyip okuyacakken motor kazası geçirip 3 gün komada yatmış ve Çukurova Üniversitesi Diş Protez Teknolojisi bölümüne kaydını yaptırmıştır. Hayalleri olan Mekatronik Mühendisliğini 2014 de İstanbul’da kazanmış ve günümüzde mezun bir mühendistir.

Sosyal Hayatı

İkizler burcunun girişkenliğini ve eğlenceli taraflarını kullanıp hayatını dolu dolu yaşamıştır. Lise zamanlarında amatör olarak müzik ve tiyatro ile ilgilenmiştir. Üniversite yıllarında da bunlara ek olarak dansı eklemiştir.

Yaratıcılık

Aklım erdi ereli ben proje yapıyorum diyor. İlkokulda yaptığı projeyi Hızlı ve Öfkeli ‘de kullandıklarında “-Bunu ben ilkokulda dönem projesi olarak yapmıştım ki.” diyor.

2 comments
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir